Створення сайту. Початок.

Отже, ви вирішили, що вам потрібний веб-сайт. З чого почати?

 

Найперше – треба чітко визначитись із тим, які задачі буде вирішувати сайт, або яка мета його створення. Найчастіше, це всеж-таки залучення нових клієнтів, або просто кажучи, продаж. Будемо чесними, всі ми щось продаємо.

Часто буває так, що сайт створюється просто з метою інформування потенційних клієнтів, що ви просто є на ринку та займаєтесь певною діяльністю. Для цього зазвичай створюють сайти-візитівки або багатосторінкові інформаційні сайти.

Це досить традиційний підхід, але при такій постановці цілей ми не використовуємо весь потенціал такого інструменту продажів, як веб-сайт.

Адже правильно спроектований сайт може бути більше аніж просто візитівкою та сторінкою з вашими контактними даними. Сучасний веб-сайт – це ще один менеджер з продажу, який ніколи не спить і в будь-який час готовий надати детальну інформацію клієнту, зацікавити його вашою унікальною пропозицією та прийняти замовлення і не втратити контакти нового ліда.

 

Залишайтесь з нами та спостерігайте за оновленнями, та дізнайтесь про технічний бік питань, які постають на перших кроках створення сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *