Проект Сусід на конкурсі

Нещодавно натрапили на анонс конкурсу міських проектів Best Urban Social Startup, який проводиться в Києві. І згадали, що в нас залишився незакінченим цікавий проект, який міг би сприяти позитивним змінам в містах України – проект “Сусід” – платформа для зручного спілкування з сусідами. Проект розробляли Віталій Шевченко та Антон Коба, і він був в принципі на завершальній стадії, але призупинений через брак часу (ми приділяємо максимум часу нашим замовникам та їхнім комерційним проектам).

socialboost

Отже, вирішили подати цей проект на конкурс і незалежно від результатів конкурсу – продовжувати допрацьовувати.

На сайті проекту спочатку висіла проста “заглушка”:

susid_old_site_covered

 

В першу чергу був створений блог на WordPress з мінімалістичним та симпатичним дизайном:

susid_blog_covered

Також були створені акаунти в соцмережах. Процес підготовки до конкурсу висвітлювався в блозі та соцмережах. Таким чином люди, яких зацікавив проект, могли підписатися на нього в тих соцмережах, в яких їм зручно. При цьому сторінки були б вже не порожні на момент відправки заявки на конкурс.

susid_socials

Для організації e-mail розсилки був створений акаунт на MailChimp.

Далі був розроблений лендінг, який надавав загальну інформацію про проблеми, які покликаний вирішувати новий сервіс, його переваги, спосіб роботи, тощо.

На фотобанку були закуплені графічні матеріали для ілюстрацій лендінга.

В якості цільової дії для лендінгу було обрано підписку користувачів на розсилку, так як при цьому буде дуже зручно інформувати юзерів через пошту під час майбутнього запуску проекту.

susid_all_covered

Для подачі заявки на конкурс необхідно було підготувати презентацію, що було зроблено (створено окремий акаунт на SlideShare). Презентацію можна переглянути за посиланням.

Для презентації ми підготували мокап мобільного додатку під ОС Андроїд та обіграли його зображення разом із ноутбуком. Пізніше ці картинки було додано на лендінг.

susid_nexus

susid_both

Ну і як завершення були підготовлені графічні і текстові матеріали заявки:

susid_full_page_on_buss

На цьому етапі інформація була висвітлена в соцмережах разом із запрошенням проголосувати. Так як заявка була надіслана на конкурс в останній день, то часу для голосування було небагато та невдовзі воно було зупинене.

На наступний день модератори пропустили проект і він з’явився на сторінці учасників поруч із іншими:

susid_already_at_buss

Далі розпочалось очікування і в принципі результат не став сюрпризом – в топ-10 потрапили інші проекти:

susid_finals

Але головна мета була досягнена – проект трохи “засвітився”, зіткнувся з ринком можливих користувачів, отримав позитивні відгуки та перших підписчиків. А ми отрималі підтвердження і стимул його розвивати далі.

Антон Коба, SimplyCo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *